There will be an answer, let it be...

20. november 2010 at 22:43 | princess.c |  diary
Asi tak nějak... Já nejsem na "první články". Akorát se u toho ztrapním. Prostě se přestříhává červená páska, ví c k tomu prostě dodat nejde... :PP

Tohle nebude blog o MÓDĚ s velkými písmeny. Ani s malýmy ^^ Jen ji miluju, nemůžu bez ní žít a dává mi chuť ráno vstát. Proč mi dává chuť ráno vstát? Protože ráno hupsnu ke skříni. Až pak mi den začal ;DD

Takže dál... Možná tak něco o mě... Jsem to já, baví mě móda, kosmetika, architekrura, horolezectví, shopping, tv, pc, sims....Nevím, vyplácat kapacitu 2000 znaků kvůli zájmům? Ne díky.. ;D Je mi 12 a s blogem jsem začala v 7. Čili v roce 2005. Každý blog mi vydržel přes rok. Snad překonám rekord ;))

Jinak, dneska nákupy. Samozřejmě H&M.  Někomu přijde ten obchod přijde "laciný". Ale svět není tak růžovej, nemůžu si dovolit všechno. Ale lacina mi rozhodně NEPŘIPADÁ. Nechápu lidi co odvrhují lidi kvůli tomu kde nakupují. Zpět k tomu hezkému slovu " n á k u p y ". Koupila jsem si dva pěkný svetříky, čepku, šátek a novou paletu očních stínů. Tamta byla prostě stará ;)))

Pak obchod s plesovými šaty. V prosinci je maturiťák. Sekunda tam má bejt taky, takže potřebuju plesový šaty. Repsektive - potřebovala jsem. Teď už je mám. Jsou modrý s černými puntíky, takže docela vyniknu. K nim balerínky z HUMANICu, a v tý paletce je úplně stejný odstín modrý. To bychom teda měli. Možná si ještě koupím speciální rtěknu. A tvářenku. A možná i make-up, ale ten je drahý. Tak to zůstane jen u rtěnky a tvářenky. :))

Páák... hot dog a lá New York :) Už byl čas na večeři...

Zítra přijde kámoška, budeme sledovat sousedy :D A samozřejmě mi musí schválit a podepsat svolení k nošení těch šatů ;D Těším se. Zítra ráno skočím do žabky jen pro nějaký nezdravý humusy.

+Přidávám fotku mého výtvoru na nehtech... (má to bejt růže!)
MYDAYFASHION.BLOG.CZ
MYDAYFASHION.BLOG.CZ
děláno asi 5 min., omluvte ty fleky okolo nehtu...

PRINCESS.C <33 dobrou broučci...
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement