April 2011

Zatracené slohy...

30. april 2011 at 22:09 | princess.c ^^ |  diary
Zatraceně komplikují víkend...
Nazdar. Zase píšu. A vy určitě víte o čem - o čarodejnicích. Slavili jste je? Co si o tomto svátku myslíte? Já osobně mám tento svátek ráda, je načichnutý českou vůní, ale nija zvlášť ho neslavím. Ale dnes mě něco napadlo...

Whoooo Když ty čarodejnice tak hezky vyšly na sobotu, napadlo mě v noci někoho vyvolat. Třeba Dianu. Nebo Johna Lennona. Možná Marylin Monroe. Ale uvidíme jestli z toho vůbec něco bude...

Ale končím, nemám náladu na dlouhé články... Adios!
Tumblr_lic59w4nt11qzc9d2o1_500_large
perex for more photos, sweethearts! ♥

I hate that I let you down...

28. april 2011 at 22:28 | princess.c ^^ |  diary
Ahoj. Ha ha.
Na začátek. Nevím co říct. Teď je menší období testů, takže tolik času není. Ale chodím sem stále. Takže to není jakože bych na to kašlala. Jen nevím o čem psát, protože můj život je hipoteticky NUDA :)

WHFG. A teď něco z prostředí školy - ach! Jsem zamilovaná! :D No to asi ne, ale strašně se mi líbí jeden druhák ♥ ♥ ♥. Když on je tak krásnej. Ale stejně tak ho má ráda moje kamarádka. Ale jí se víc líbí ona, dokonce si s ní začal psát na face a na skypu :(( A mě to mrzí, páč já ho viděla první :( :D. To není fér. Ze třídy ji milujou všichni že si může vybírat. Mě se potřetí v životě někdo líbí, a vona mi ho vezme :(( Ale když ne já (a jakože JÁ bych šanci neměla), tak aspoň ona :)))

PS. WHFG = We heart F**** G**** (jeho jméno) = We ♥ F**** G**** :D

Má drahá sestřička... Moje sestra v úterý zkoušela zkoušky na stejný gympl kam chodím já. Ale říkala, že jako neví jak to dopadne, že z toho má takovej nijakej pocit. Ale já jí strašně přeji, aby se k nám dostala. Strašně moc! Náš gympl je naprosto úúúúžasný!!! A jí hlavně zajímá, že tu prodávají tuňákové sendviče :DD Dnes jsme zjistili, že nejspíše prošla :) Čekáme na ofiš přijetí ;D

Dobrou. Výstižné - dobrou. Jsem unavená, učila jsem se Češtinu kvůli písemce zítra. A teď jdu spát.
i l u, Princess.C

perex ♥


E L L E mades my day.

25. april 2011 at 11:32 | princess.c ^^ |  diary
haha. jsem zpátky. hurá?

Tůtůůt aneb velmi se nudím. Porádně nevím o čem mám psát. Každopádně - prázdniny byli fajn :))

ALE TOTÁLNĚ NEJLĚPŠÍ? Zachraňování pulců a čolků... Šli jsme jen tak cestičkou, a nejdou jsme viděli takovou kaluž kde se furt něco hemžily. Tak sme se na to koukli, a byla tam asi stovka pulců. Ale kaluž už vysychala, pár jich bylo mrtvých, a bylo tam málo vody. Naštěstí o 5 metrů dál byl potuček/říčka. Vzali jsme listy, nabrali jsme jich co nejvíc a dávaly je do té říčky. Táta potom našel odhozenou děravou naběračku (znalec přírody :DD) , díru v ní zaplnil listy, a pak jsme ty pulce nabírali tou naběračkou. Zachránily jsme úplně všechny pulce. :))

Baf! Lek! Mlok nebo čolek? Pak jsem si všimla, že jsou tam dvě takové ještěrky. Vypadali tak bezbranně... Sotva chodily! Možná byli dehydratovaní, nebo tak. Prostě jim nebylo dobře. Chvíly jsm se dohadovaly, co to je za tvory, a co s nimy. Nakonec jsme je dali K říčce.

On je jedl :( Doma (na chatě) jsme se koukly do knihy, co to bylo. Ukázalo se, že to byl čolek horský. Vyděsil nás jejo popis. "Čolek horský se živý žabími vajíčky". Takže ti pulci byly jeho potravou. Potom také "Čolek horský žíje ve stojatých vodách." Bezva, a my ho strkaly do řeky :DD

Na rozloučenou.. Mám chuť na simsy... Jdu si zahrát :)) Tak se zatím mějte :)


Tumblr_lg0p7lsech1qd80koo1_500_large
POMOZTE MI! Vždy mám mánii na jednu písničku, ale pak mě to přejde, a nevím co dál poslouchat... dokud nenajdu další písničku, zase se do ní nezblázním, ale pak mě přejde............ opravdu potřebuju hudebního psychiatra :D

we ♥ gent so much!

20. april 2011 at 18:17 | princess.c ^^ |  photos


Komentář. Jo. Je to tady. Hodlám se "pochlubit" ( aneb "mám s čím") svým uměním. Chci říct "uměním". Sebekritiku dávám na konec, teď kecy k tomu. :) Byla jsem o váncích v Belgii- Gent. PŘENÁDHERNÉ MĚSTO. Miluju ho tak moc! Spoustu pouličních umělců, občas na ulici jen tak pustí hudby a najednou se přidávají další a další a tančí! Nebo si tam obléknout falešné nosy, vezmou si brýle, 2 m3 dárky a běhají skrz město! Je to moje 2. oblíbené město na zemi! (Po Praze. Tu miluu víc :D Je fotogenycká :D)whole article.

maybe.

20. april 2011 at 13:49 | ~ princess.c |  diary
nikdo. jen jeden z mnoha.

Škola. Budova ničící naši psychiku. Ne, nemluvím o nenávisti k učení. Učení je život. Máhořké kořeny, ale sladké ovoce. (- Demokratés) Je to přirozené jako život sám. Jde o ně. A o ty. A lidi.

Stejní jako vy. Zdá se tak. Jsme jeden druh, jeden článek populace. Ale v hloubi duše jako by každý byl částí duhy. Pokud je duha barevná jen částečně. Rozlišování barev v této chvíly není otzkou vkusu.

BZZzzz Dnes je vyrazila do škoy jiná. Většinou jdu v džínách a krátkém triku. Dnes jsem šla do poněkud křiklavějších barev. Žlůté triko, černá sukně a žlůté kalhoty. První jejich komentář : " Ješíííš, vypadáš jak vosa." Ne asi. Druhý komentář : "O bože, ty máš ale hranatej obličej!". Bezva. A třetí komentář "Všichni vyrosteme, až na tebe" (Jsem nejmenší ze třídy).

Blik cvak. Došlo mi to. Svět je nenávistivý. Je krutý vůči těm, kteří nejdou podle jejich gusta. Bojím se, že i já jsem jeden z těch démonů obýžvajících zemi.

Maybe. Uvidíme. Zítra si zase vezmu roztrhané džíny, nevyprané triko a lacině se namaluju. Uvidíme, jak to okolí vezme.

Lovely freedom. Zatím se mějte hezky. Doufám že si užijete prázdiny. Já si je totiž "hróózně moc užiju". Aneb celodenní tůry na chatě. Bezva. Ani internet nebude. Zítra napíšu naposledy, příště až v pondělí (při kousku trojlístku -v neděli večer) Ano, o prázdninách užiju velmi mnoho svobody. Aneb vstát, dát si chleba, pak 5 hodin chodit, vrátím se do chaty a budu koukat na něměcký jetix (jediný program co se tam chytnul, mimo nějakého politického kanálu)

Blik cvak v trochu jiném podání. V úterý a středu jsou zkoušky na náš gympl. Takže máme "volno". V úterý jdeme do ZOO. Na to se fakt těším, protože si sebou hodlám vzít kameru :) (to mi připomíná - přidám fotky nashromážněděné za celý rok). Ve středu muzeum. Podle mě to bude fajn :)

Hodně štěstí, zdraví a optimismu, i l u, princess.c


nothing new. just something older.

19. april 2011 at 14:00 | princess.c ^^ |  diary
jojo. já vím. nepsala jsem.

No a co? Ne že by mi to bylo jedno, ale kdo sem chodí? :) Blog byl novej, takže úplná nula. Navíc - měla jsem spoustu problémů ve škole - málem jsem propadla z fyziky a chemie.Teď to naštěstí vypadá na 3, snad se to zlepší i na 2 :))) Ale teď se to tu zlepší. Fakt už budu psát.

Ještě něco k blogu. Hodně mě baví témata týdne. Že tu žádnej není? Ne, to teda není. Páč ho vždycky píšu celej tejden. A pak přijde pondělí no :DD

Sbohem a šáteček. Letím na klavír :)) Takže ahoj :)

Tumblr_l5o8dmsiub1qzmlewo1_500_large