May 2011

Ano... jsem šťastná.

25. may 2011 at 18:46 | princess.c ^^ |  diary
Poslední dobou byla nálada blogu velmi despresivní. Jediný článek za psolední možná dva týdny je o zradě. To nám ale krásně začíná léto co? Špatné je, že nikdy nedokážu převést své pocity na internetovou stránku. V posledních měsících jsem nebyla příliš šťastná, ale na blogu jsem se taková zdála. Když to období odešlo, a začala jsem zase dýchat, přišel článek o zradě. Nyní je mi naprosto skvěle, jsem šťastná! A přesto tenhle článek tomu ani tak moc nenapovídá, že? No to je jedno... BEACOUSE I'M REALLY HAPPY NOW! ♥
Známky... Uh... no nic moc pořád :D Ale užívám si života!! Je mi krásně :)

Oficiálně vám oznamuji, že už nevím co psát :D No, už se nebudu dál zptrapňovat, už tak sem dost trapná :D bye bye!

Důvěra a zrada..

10. may 2011 at 16:15 | princess.c ^^ |  diary
..........Pamatujete se, kdy vás naposledy někdo zradil? Kdy jste byli naposledy věrní někomu, kdo si to nezasloužil? Přišli jste k němu, řekli mu svá největší tajemství, on se usmál, jako by chtěl říct "chápu tě, můžeš mi věřit"? Ale co si říkal ve své hloubi duše, to jste zatím nevěděli. Mezitím co jste se vy zamýšleli nad jeho věrností, jeho zrádná červama prolezlá duše vám pomoci s vašim tajemstvím nechtěla. Ne. Nechtěla vám být věrná, nechtěla vám býti oporou, nechtěla nic víc než vaší důvěry zneužít. Pořádně ji povalit na zem a podupat. Když se na něj opět po pár minutách kouknete, stále má na tváři svůj falešný usměv věrného přítele. A vás to k němu táhne. Jeho úsměv vás nutí dál dál se mu svěřovat. A on to ví.
..........Další den přijdete zpátky, do školy. Ale když na "něho" opět kouknete, úsměv je pryč. Na místo úsměvu či lesku v očích vidíte jen škleb. Falešný škleb a oči bez něhy. Jako byste mu viděli do nitra duše. Jako by najednou otevřel okna, a vy to vše viděli. Najednou vidíte ty pavouky proplétající síť zrady skrz jeho duši. A dojde vám to. Kéž by bylo okno zavřené. Kéž by vám nikdy neodhalil svou tvář. Kéž by jste VY nevěřily jeho úsměvu.
..........Vy nevíte co dál. Doma se vybrečíte, sednete k počítači, pustíte si hard rock s textem plým nenávistí a marníte svůj život u facebooku. Jedním okem sledujete jak vám nějaký úchyl píše na chatu něco ve stylu "si sexy" a vy, nevědějíc co s životem, mu koketně odpovídáte. Ale druhým okem stále sledujete nůž na stole. Ale poté vám dojde že to nemá smysl. Obě oči nasměřujete na tlačítko odhlásit se z chatu. Potom pustíte své pocity do světa. Svěříte se kamarádce po telefonu - té kamarádce co by vás NIKDY NIKDY NIKDY nezradila. Nebo napíšete na zeď na facebooku. A nebo napíšete článek na svůj blog. Ale tak či tak, v duchu stále vidíte ten jeho úsměv. A říkáte si "Jak jsem mohla uvěřit?"...

Tumblr_lkqq7wyiv21qfbaexo1_400_large

Success is getting what you want; Happiness is being happy with what you have.

8. may 2011 at 15:17 | princess.c ^^ |  diary
Ahoj. Omlouvám se. Klišé. Klišé, klišé, klišé. Ale je to tak. Ve škole fakt masakr - majáles skončil, ale přišlo poslední zvonění. Před gymplem mě dokostí smočily vodní pistolí, uvnitř po nás házely balónky s vodou, na chodbách hráli cikáni, jedna těhotná cikánka nás vyháněla koštětem do parku naproti, kde byla aukce gaučů a stojanů atd z jejich třídy. Máme 5 malých křesel, jedno velký a jeden stojan za to, že jsme trapně odzpívali Babička Mary a udělaly 50 sedů lehů (které jsem dělala jenom já, protože na ně mám největší výdrž.). Ale fakt jako maso. Zpět k blogu - rozjedu ho. Zase. A NESKONČÍM. Taky budu každý den přidávat fotky jak sem byla oblečená - aby ste mne mohli zkritizovat :DD :P. Prostě to tu bude... Fajn. Ale děkuji, že i při neaktivitě se psali komentáře. Jsem vám moc vděčná :)

xoxo. princess.c :) i love you, guys!ano žiju.

2. may 2011 at 23:01 | princess.c ^^ |  diary
tak teda stíhám napsat.
Ale jak ahoj a čau. A tím to končí. Páč jsem unavená a cu spát. Takže dobjou, prdi ♥

never forget me, Princess.C
Tumblr_lkkhqjsesp1qh3bsco1_500_large

1. máj je lásky čas :)

1. may 2011 at 12:38 | princess.c ^^ |  diary
ale já ho strávím doma...
O mém "vydařeném" vyvolávání. Aneb ano - zkusila jsem vyvolat Johna Lennona. Zápila jsem svíčky do kruhu, sedla jsem si dovnitř kruhu, dala na zem jeho fotku a začala jsem jakože říkat něco ve stylu "přijď k nám, přijď z temnoty" :DDD Jakože improvizace :DDDD Ale pak dole něco bouchlo dveřmi. Já jsem vyskočila, začalo mi tlouct srdce, všechno jsem zhasla a šla spát. Zalezla jsem pod peřinu a strašně jsem se bála :D A jak k toum ještě byla pouřka... ááá :DD

Můj táta Lennon. Ráno jsem zjistila, že to byl jen táta, který pracoval v pracovně do půlnoci, a pak nešikovně zavřel dveře :D Takže to nebyl Lennon, nesmtil se za atentát na něj spáchaný, ani za vzbuzení z věčného spánku :D A pořád je to TEN samý mírumilovný John :) R.I.P. John Lennon!

A teď už k té lásce :D Zase musím dopisovat sloh :// A učit se na zejtra. Ach jo! Venku nádherně, 1. máj, a já budu ZASE trčet doma.... No nic, tak si užijte počasí alespoň vy! :))

xoxo. Princess.C
6zozf_large
perex to see spring! ♥